Royal Rangers
Novinky Kalendář O nás Fotky Kronika Ke stažení Kontakty Odkazy

Kontakty:

35. přední hlídka Royal Rangers Praha se schází pravidelně při schůzkách každý týden

v úterý a ve středu
od 17:00 do 18:30

v prostorách KC KOPEC (dříve „Maják“) na adrese Ječná 19, Praha 2.

Pro jakékoliv připomínky, nápady nebo vzkazy pro vedoucí naší přední hlídky RR můžete použít e-mailovou adresu info@35phrr.cz.

Přímé kontakty na vedoucí jsou uvedeny v tabulce vpravo.

Číslo účtu naší PH je
2000328646/2010






Marika Vojtíšková nastupující velitelka přední hlídky 737 476 113 marika@35phrr.cz

Michal Medvěd Jungmann předávající velitel přední hlídky
602 226 282 michal@35phrr.cz


ÚTERÝ

Trappeři (3.–4. třída)
Vojtěch Wolis Sotorník 725 677 248
wolis@35phrr.cz
Kuba Harbáček 734 522 166
kuba@35phrr.cz

Rangeři (5.–9. třída)

Severní stráž
Klárka Brožková 777 636 310
klarka@35phrr.cz
Honza Harbáček 734 522 165
honza@35phrr.cz

Jižní stráž
Vilém Starosta 721 825 231
vilem@35phrr.cz
Rút Zachariášová rut@35phrr.cz


STŘEDA

Greenhorni (1.+2. třída)
Eliška Brožková 702 502 674
eliska@35phrr.cz
Michael Bóna 773 586 236
michael@35phrr.cz
Samuel Gawiál Gawlik gawial@35phrr.cz

Trappeři (3.–4. třída)
Kristýnka Čuhelová 721 733 206
kristy@35phrr.cz
Samuel Sova Sýkora sova@35phrr.cz

Rangeři (5.–9. třída)

Východní stráž
Benjamín Kuneš 774 572 687
benjamin@35phrr.cz
Petr Kobylka petr@35phrr.cz

Západní stráž
Marika Vojtíšková 737 476 113
marika@35phrr.cz
Dalibor Dalík Svoboda dalik@35phrr.cz

Junioři (středoškoláci)
Dominika Bónová 773 586 236
dominika@35phrr.cz
Hedvika Literová hedvika@35phrr.cz

Tučně vždy vyznačen/a vedoucí věkové skupiny a číslo pro SMS omluvenky.



..admin
.........webmaster@35phrr.cz.........


zlatý zákon RR

35. přední hlídka Royal Rangers Praha

Ječná 19, 120 00 Praha 2
ičo: 75 09 25 90
číslo účtu: 2000328646/2010
kontakt: info@35phrr.cz