Royal Rangers
Novinky Kalendář O nás Fotky Kronika Ke stažení Kontakty Odkazy

Kontakty:

35. přední hlídka Royal Rangers Praha se schází pravidelně při schůzkách každý týden

v úterý a ve středu
od 17:00 do 18:30

v prostorách KC KOPEC (dříve „Maják“) na adrese Ječná 19, Praha 2.

Pro jakékoliv připomínky, nápady nebo vzkazy pro vedoucí naší přední hlídky RR můžete použít e-mailovou adresu info@35phrr.cz.

Přímé kontakty na vedoucí jsou uvedeny v tabulce vpravo.

Číslo účtu naší PH je
2000328646/2010






Michal Jungmann velitel přední hlídky 602 226 282 michal@35phrr.cz


ÚTERÝ

Trappeři + Greenhorni (1.–4. třída)
Martina Alarin Sýkorová 775 270 097 alarin@35phrr.cz
Ela Sýkorová ela@35phrr.cz
Vojta Wolis Sotorník 725 677 248 wolis@35phrr.cz

Rangeři (5.–9. třída)

Severní stráž
Honza Harbáček 734 522 165 honza@35phrr.cz
Klárka Brožková klarka@35phrr.cz

Jižní stráž
Petr Kobylka 721 794 466 petr@35phrr.cz
Rút Zachariášová rut@35phrr.cz


STŘEDA

Greenhorni (1.+2. třída)
Eliška Brožková 702 502 674 eliska@35phrr.cz
Kuba Harbáček kuba@35phrr.cz
Sára Navarová sara@35phrr.cz

Trappeři (3.–4. třída)
Kristýnka Čuhelová 721 733 206 kristy@35phrr.cz
Benjamín Kuneš benjamin@35phrr.cz

Rangeři (5.–9. třída)

Východní stráž
Daník Pumr 775 304 163 danik@35phrr.cz
Hedvika Literová hedvika@35phrr.cz

Západní stráž
Martina Amy Jančaříková 775 134 774 amy@35phrr.cz
Vilém Starosta vilem@35phrr.cz

Junioři (středoškoláci)
Marika Vojtíšková 737 476 113 marika@35phrr.cz
Dominika Bónová dominika@35phrr.cz

Tučně vždy vyznačen/a vedoucí věkové skupiny a číslo pro SMS omluvenky.



..admin
.........webmaster@35phrr.cz.........


zlatý zákon RR

35. přední hlídka Royal Rangers Praha

Ječná 19, 120 00 Praha 2
ičo: 75 09 25 90
číslo účtu: 2000328646/2010
kontakt: info@35phrr.cz