Royal Rangers
Novinky Kalendář O nás Fotky Kronika Ke stažení Kontakty Odkazy

Kontakty:

35. přední hlídka Royal Rangers Praha se schází pravidelně při schůzkách každý týden

v úterý a ve středu
od 17:00 do 18:30

v prostorách KC KOPEC (dříve „Maják“) na adrese Ječná 19, Praha 2.

Pro jakékoliv připomínky, nápady nebo vzkazy pro vedoucí naší přední hlídky RR můžete použít e-mailovou adresu info@35phrr.cz.

Přímé kontakty na vedoucí jsou uvedeny v tabulce vpravo.

Číslo účtu naší PH je
2000328646/2010






Michal Jungmann velitel přední hlídky 602 226 282 michal@35phrr.cz


ÚTERÝ

Greenhorni (1.+2. třída)
Petr Kobylka 721 794 466 petr@35phrr.cz
Ela Sýkorová 773 988 789 ela@35phrr.cz

Trappeři (3.–5. třída)
Martina Alarin Sýkorová 775 270 097 alarin@35phrr.cz
Kristýnka Čuhelová 721 733 206 kristy@35phrr.cz

Rangeři (6.–9. třída)
Dan Diego Bešta 723 791 138 dan@35phrr.cz
Martina Amy Jančaříková 775 134 774 amy@35phrr.cz


STŘEDA

Greenhorni (1.+2. třída)
Eliška Brožková 702 502 674 eliska@35phrr.cz
Honza Harbáček honza@35phrr.cz

Trappeři (3.–5. třída)
Michal Jungmann 602 226 282 michal@35phrr.cz
Kristýnka Čuhelová 721 733 206 kristy@35phrr.cz

Rangeři (6.–9. třída)
Marika Vojtíšková 737 476 113 marika@35phrr.cz
Daník Pumr 775 304 163 danik@35phrr.cz

Junioři (středoškoláci)
Ondřej Lapin Vojtíšek 775 260 293 lapin@35phrr.cz
Martina Amy Jančaříková 775 134 774 amy@35phrr.cz

Tučně vždy vyznačen/a vedoucí věkové skupiny a číslo pro SMS omluvenky.



..admin
.........webmaster@35phrr.cz.........


zlatý zákon RR

35. přední hlídka Royal Rangers Praha

Ječná 19, 120 00 Praha 2
ičo: 75 09 25 90
číslo účtu: 2000328646/2010
kontakt: info@35phrr.cz